kolmapäev, 11. juuni 2014

Grillfest, Elamusretked ja RändteaterFoto: Star FM
Devin osales ka sellel aastal Grillfestil koostöös Star FM heategevusloteriiga. Nimelt sel aastal toetati loterii müügist saadud summaga Pärnumaa Lasterikaste Perede Ühendust. Kokku koguti summa 1526 eurot. Meeldejääv oli kindlasti asja juures see, et kõikidele loterii ostjatele olid Devini ja teiste koostööpartnerite poolt välja pandud kingitused loterii ostmise eest. Devin on õnnelik, et sai head teha ning koostöös heade inimeste ja koostööparnteritega, muudame kellegi suve õnnelikumaks ja arendavamaks :) Võib- olla kogume tuure ja järgmisel aastal oleme väljas veel suuremalt?! :)


Vilsandi elamusretk
Foto: Elamusretked
Elamusretked viisid seekord Vilsandile kahepäevasele tripile.  Kuumadel juunikuu päevadel oli janustele abiks Devin nagu ka kõikidel teistel elamusretkedel! Soovitame kindlasti osa võtta ühest elamusretkest, kuigi ettevalmistusi tasub juba aegsasti ennem teha, et keha pika jalutuskäiguga harjuks. Kes harrastab kepikõndi võib seda ka retkel teha, sest kätele on mugavam maaga paralleelasendis liikuda (loe: käed ei lähe paiste). Pilte retkelt saab näha aadressil: http://www.firmasport.ee/pildipank.


Devin alustab noorte näitlejate ja muusikutega koostööd sellises vahvas MTÜ-s nagu Vaba Vanker. Juunikuus esietendub andekate noorte etendus "Kiigeldes priiks", mis keskendub kiigelauludele kiikumise traditsioonile eesti kultuuris. Etendused toimuvad järgevates kohtades:
               23.06 Kurgial C.R. Jakobsoni Talumuuseumis kell 19.00
               25.06 Kumma küla kiigeplatsil kell 19.00
               27.06 Ingliste mõisapargis kell 19.00
               30.06 Hageri Rahvamaja kiigeplatsil kell 19.00
Näidendi autor on Urmas Lennuk, lavastaja Maili Metsalu, kunstnik Kätrin Hanson. Kellel huvi siis tasub ühele etendusele kohale sõita. Kindlasti hoiab ka Devin end asjadega kursis ning kui peaksid lisanduma mõned etendused siis ei ole me kitsid oma fännidega seda jagama :)

Foto: Rändteater Vaba Vanker


Kairi Kiivit
Devin tootejuht

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar